Autiscentrum logo
menu

Ikona oddělovače Finanční podpora

Podpořit nás můžete jednorázovým nebo opakovaným darem v libovolné částce.

Rádi s Vámi dojednáme konkrétní využití finančního daru nebo případné podmínky partnerství s naší organizací. Pokud budete chtít, můžeme sepsat darovací smlouvu nebo vystavit potvrzení pro daňové účely, které uplatníte v daňovém přiznání nebo ve vaší mzdové účtárně.

Nejlepším způsobem, jak podpořit naši činnost, je stát se pravidelným dárcem. Díky této pravidelné podpoře se mohou naši klienti spolehnout na stabilní pracovní tým, a my můžeme lépe plánovat naše aktivity a být více finančně nezávislými na nestabilních dotacích a grantech.

Dárce má možnost snížit si o hodnotu daru svůj daňový základ pro výpočet daně z příjmu, a to až do výše 30 % daňového základu.

  • Sbírkový účet (transparentní): 223830888/0600 (MONETA Money Bank, a. s. (pobočka Jírovcova 1863/1, 370 21 České Budějovice)
  • Bankovní účet: 216001766/0600 (Účet je vedený u MONETA Money Bank, a. s. (pobočka Jírovcova 1863/1, 370 21 České Budějovice)

Podpořit nás můžete také finančním příspěvkem do pokladničky na našich osvětových akcích, např. charitativním Modrém běhu ve Stromovce, výstavách, přednáškách, dnech otevřených dveří.

Velkou pomocí pro Autis Centrum, o.p.s. by bylo také uspořádání společenské akce, jejíž výtěžek by byl určen na podporu jeho činnosti.

Hlavička pozadí