Autiscentrum logo
menu

V naší knihovně přibyly nové knihy z nakladatelství Portál

Iva Flašková Iva Flašková 31.03.2023 Ikona komentáře 0 komentářů

Po čase vám přinášíme novou várku knižních titulů od nakladatelství Portál, které najdete v naší knihovně.

A. L. Seifert a kol., Aktivní imaginace, Práce s fantazijními obrazy, Portál 2022

Setkali jste se někdy se situací, kde jste se měli rozhodnout a nevěděli jste jak? Zažili jste krizi či konflikt s někým, kdo je pro vás důležitý? Hledání správné cesty je mnohdy náročné, ale díky této knize to může být jednodušší. Představuje metodu aktivní imaginace a ukázku, jak s ní pracovat. Díky představám, které si zaznamenáme nebo výtvarným zpracováním se můžete zbavit zbytečných pocitů sebepodceňování a depresí. Lépe se naučíme porozumět svému životu a dosáhnout většího zklidnění.

Martin N. Seif, Sally M. Winston, Proč jsem si nekoupil jinou knížku? Jak ven z neustálého zpochybňován, Portál 2022

Každý jste se určitě jednou čí vícekrát setkali s tím, že si nejste jisti, jestli jste udělali všechno, co jste chtěli. Chystáte se na dlouhou cestu, vyjdete z domu, nasednete do auta a říkáte si, jak je dnes hezký den na cestování. Jenže si nemůžete vzpomenout, jestli jste zamknuli byt. Neustále přemýšlíte nad tím, zda jste to udělali. V nejhorším případě se vrátíte domů. Tato kniha nám pomůže zbavit se pochybení o svých činech. Díky níž získáte svou sebejistotu a ta je přece důležitá!

Těšit se můžete také například na C. G. Jung: Vývoj osobnosti, Portál 2022, P. Chapaux-Morelli: Je to manipulace?, Portál 2022 K. Lichtenberková a spol.: Jak učit finanční gramotnost, Portál 2022, Jan Hendl a kol.: Statistika v aplikacích, Portál 2014, Iva Nováková: Jak se správně zachovat, Portál 2022

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí