Autiscentrum logo
menu

Týden sociálních služeb vrcholí. Primátorka na tiskové konferenci v Autis Centru

Milena Urbanová Milena Urbanová 05.10.2023 Ikona komentáře 0 komentářů

Tisková konference na téma Personální a finanční zajištění pobytových služeb pro klienty s autismem proběhla dne 4. 10. 2023 v Autis Centru. Byla věnována prvnímu výročí otevření týdenního stacionáře a rozvoji metody Positive Behaviour Support (PBS) v pobytových službách.

Na konferenci vystoupila PhDr. Ivanka Nesnídalová, klinická psycholožka, Mgr. Zuzana Hořejšová, psycholožka a psychoterapeutka, Mgr. Milena Urbanová, ředitelka a vedoucí stacionáře Bc. Blanka Ježková. Kromě novinářů konferenci navštívila také paní primátorka Českých Budějovic Dagmar Škodová Parmová.

Paní PhDr. Ivanka Nesnídalová zmínila, že náročnost péči o dítě s autismem si nedovede nikdo představit. Ocenila trpělivost rodičů a energii pracovníků stacionáře, kteří se věnují dospělým klientům. Od začátků prvních služeb Autis Centra v roce 2015 byla PhDr. Nesnídalová velkou oporou a členkou dozorčí rady organizace. Vždy byla na blízku pečujícím rodinám a měla slova pochopení.

Týden sociálních služeb pokračuje v Autis Centru i zítra. Srdečně Vás zveme na oslavu prvního výročí týdenního stacionáře a koncert kapely Pakage. Zábava a dobré jídlo nebudou chybět. Těšíme se na Vás!

Tisková zpráva Autis Centrum, o. p. s. zde.

Českobudějovickému Autis Centru chybí na roční provoz asi milion korun zde.
Zdroj: https://budejcka.drbna.cz/zpravy/spolecnost/39801-ceskobudejovickemu-autis-centru-chybi-na-rocni-provoz-asi-milion-korun.html?utm_source=copy zde

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí