Autiscentrum logo
menu

Pozvání na Grilování se sponzory 2023

Milena Urbanová Milena Urbanová 12.05.2023 Ikona komentáře 0 komentářů

Milí partneři a podporovatelé, máme to štěstí, že s vámi můžeme spolupracovat a rozvíjet tak služby pro děti s autismem a jejich rodiny. Pomáháte nám zajistit vybavení prostor stacionáře, speciální pomůcky, podporujete naše terénní služby, nové terapie a spolupráci se známými odborníky. Díky vám je Autis Centrum takové, jaké je.

Přijměte proto naše pozvání na 3. ročník GRILOVÁNÍ SE SPONZORY, které pořádáme v Autis Centru ve čtvrtek 25. 5. 2023 od 16.00 h. Srdečně zveme vaše rodiny a blízké, moc rádi je v Autis Centru přivítáme.

Budete mít možnost nahlédnout do prostor nového týdenního stacionáře a místností pro terapie, které se i díky vám daří úspěšně vybavit potřebnými pomůckami a nábytkem. Naši patroni se postarají o příjemné odpoledne plné hudby, zábavy a dobrého jídla.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? 
Na kuchařské speciality účastníka Master Chef Česka 2020 Pepy Nemravy, masíčko od Řeznictví a uzenářství Dědouch, sympatické kluky z Limošky.cz, kteří Vám namíchají výborné drinky, alko i nealko pivo od Bohemia Regent a mnoho další sladkých a slaných pochoutek.

O zábavný program se postarají:
Zpěvačka pro děti BibiBum 
Taneční vystoupení MOVE 21
Zpěvačka NIKOL

Prosíme o včasné potvrzení Vaší účasti, abychom mohli připravit dostatečné množství občerstvení, a to do 17.5.2023.
Email: flaskova@autiscentrum.cz, mob.  775 566 160

PARKOVÁNÍ
Vzhledem k omezení parkovacích míst před Autis Centrem, o.p.s., Plzeňská 2219/44, ČB, je možné zaparkovat na konci parkoviště u SCONTA. Podchodem pod Strakonickou ulicí přijdete cca po 200 metrech přímo do Autis Centra.

Nejlepší okamžiky loňského 2. ročníku Grilování se sponzoryhttps://www.youtube.com/watch?v=btV6-eZYnC8&t=2s

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí