Autiscentrum logo
menu

Obrazy autistů rozzářily GALERII NA DVORKU v Českých Budějovicích

Milena Urbanová Milena Urbanová 16.04.2024 Ikona komentáře 0 komentářů

Jednu z nejkrásnějších výstav obrazů výtvarníků s autismem s názvem ENERGIE PLUS jsme zahájili vernisáží v GALERII NA DVORKU v Hroznové ulici v Českých Budějovicích.

Sluncem prosvícené zahájení výstavy mělo neopakovatelné kouzlo. Nečekaný příval návštěvníků zahřál na duši všechny malé i velké umělce. Výstava v GALERII NA DVORKU potrvá do 25. dubna. Otevřeno: út, st, čt, od 12:00 do 18:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni!

Přímo na výstavě si můžete zarezervovat a poté koupit některý z obrazů, který ještě nemá svého kupce. A to prostřednictvím emailu: flaskova@autiscentrum.cz. Pár obrazů je ještě „volných“, ale neváhejte příliš dlouho!

Pokud máte raději napínavější akci, můžete se od 15. dubna pustit do elektronické dražby obrazu z názvem Pole slunečnic. Online aukce běží na https://dobrobot.cz/organizace/autiscentrum

Za nádherný „energetický“ dort děkujeme Denče z Láska z trouby, za elektronizující saxofonové variace ZUŠ Piaristické náměstí Č.B. Za podporu realizace výstavy a dalších komunitních akcí Autis Centra patří dík Kauflandu a Nadaci Via.

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí