Autiscentrum logo
menu

O Cenu veřejnosti bojuje Blanka z Autis Centra

Milena Urbanová Milena Urbanová 11.12.2023 Ikona komentáře 0 komentářů

Pomáhat rodičům odpočinout si od náročné péče nebo vést první týdenní stacionář pro klienty s autismem s využitím Podpory pozitivního chování (PBS), to je parketa naší kolegyně Blanky Ježkové.

Blanka je absolventka speciální pedagogiky, ale už během svého studia pracovala v sociálních službách a své srdce a energii věnovala péči o ty nejzranitelnější. Nebojí se ale ani dalších výzev. Kromě úspěchu při nominaci na Cenu Mosty udělovanou každoročně Národní radou osob se zdravotním postižením ČR dovedla nedávno tým Autis Centra až k vítězství v benefičním speciálu soutěže Kde domov můj? v České televizi.

Blanka je skvělý parťák pro kolegy i klienty. Pojďme ocenit její odvahu a úsilí a podpořit jí právě teď v nominaci do Ceny veřejnosti. Udělení této ceny probíhá v rámci vyhlašování Národní ceny sociálních služeb Pečovatel/ka roku 2023, kterou vyhlašuje Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. Cenu veřejnosti pro tuto mimořádnou mladou ženu můžete svým hlasováním vlivnit i Vy.

My už jsme se do hlasování zapojili, teď je to na Vás. Hlasujte zde: Ocenění pro Blanku Ježkovou

Pravidla: Hlasování je jednoduché, v odkaze stačí kliknout na tlačítko „Hlasovat“. Hlasovat je možné každý den! Hlasování poběží do 18. 12. 2023 do 12.00.

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí