Autiscentrum logo
menu

Jak se žije neformálním pečovatelům? Autis Centrum prezentovalo své služby na odborné konferenci v Clarion Congress Hotel

Milena Urbanová Milena Urbanová 15.10.2023 Ikona komentáře 0 komentářů

Udržovat chod rodiny, skloubit práci a partnerský vztah, zvládnout běžné věci jako nákup, úklid, školní povinnosti dětí, návštěvu lékaře nebo úřadu, mohou být pro pečovatele nadlidským úkolem. Jakou podporu mohou očekávat v Autis Centru kromě sociálních služeb?

Díky našim odborníkům může Autis Centrum, o. p. s. pořádat setkávání rodin, rodičovské a sourozenecké skupiny, odborné semináře, pedagogicko konzultační setkání s pracovníky, rekondiční pobyty pro rodiny nebo poskytovat podporu psychologů.

O tom, jak moc je taková podpora důležitá, hovořila ředitelka naší organizace Mgr. Milena Urbanová na Odborné konferenci „Možnosti multidisciplinární podpory neformálních (rodinných) pečovatelů“ v Clarion Congress Hotel České Budějovice pořádané v rámci spolupráce na projektu Zdravotně sociální fakulta JU a Technologická agentura ČR.

Autis Centrum, o. p. s. jako aplikační garant projektu děkuje hlavní řešitelce projektu doc. Ing. Ivě Brabcové, Ph.D., a proděkance pro vědu a výzkum ZSF JU prof. PhDr. Valérii Tóthové, Ph.D. za možnost prezentace služeb Autis Centra na této odborné konferenci. Velký dík patří také našim kolegům PhDr. Ivance Nesnídalové, klinické psycholožce, Mgr. Přemyslu Mikolášovi, psychologovi a psychoterapeutovi, Mgr. Zuzaně Hořejšové, psycholožce a KBT terapeutce, za neutuchající podporu pečujících rodin.

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí