Autiscentrum logo
menu

Blížíme se do finále, buďte u toho s námi!

Milena Urbanová Milena Urbanová 12.08.2022 Ikona komentáře 0 komentářů

Vážení a milí,
finišujeme s přípravami na otevření týdenního stacionáře pro dospělé klienty s autismem. Cesta k dokončení stacionáře byla dlouhá, ale o to větší máme radost, že se nám společné dílo podařilo.

Slavnostní otevření týdenního stacionáře proběhně v pátek 2. září 2022 od 13:00 hod v prostorách Autis Centrum, o.p.s. na adrese Plzeňská 2219/44 v Českých Budějovicích. Přijměte co nejsrdečněji naše pozvání na slavnostní akci a nevšední prohlídku nově otevřeného týdenního stacionáře.

Odpoledním programem Vás provede herečka Dana Verzichová z Jihočeského divadla. Těšit se můžete na imitátora Petra Jablonského a zpěvačku Nikol Votrubovou. Zažijete výjimečné setkání s režiséry filmu Spolu Davidem Laňkou a Martinem Müllerem, a herečkou Kamilou Janovičovou, která ve filmu hraje jednu z hlavních rolí. Film vypráví o soužití s dospělým člověkem na autistickém spektru a vzbudil zájem médií na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Trailer:  https://www.youtube.com/watch?v=Hof4Ji9XwpI

Od 18:00 hod proběhne premiéra filmu Spolu v kině Kotva, kam se společně s režiséry a herci budete moci přesunout.

Věříme, že otevření stacionáře je skvělou příležitostí, abychom se potkali v hojném počtu, užili si společně slavnostní chvíli a premiéru nového filmu.

K tomu, abychom Vám byli schopni zajistit parkování a dostatečný počet míst k sezení, bude dobré, když nám dopředu potvrdíte svou účast (včetně počtu osob), a to nejpozději do pátku 26.8.2022.

Dotazy k akci a POTVRZENÍ ÚČASTI směřujte na paní Laďku Votrubovou, mob. 775150610 nebo email votrubova@autiscentrum.cz

Těšíme se na Vás!

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí