Autiscentrum logo
menu

Benefiční Modrý běh pro Autis Centrum sklidil obrovský úspěch

Milena Urbanová Milena Urbanová 12.05.2024 Ikona komentáře 0 komentářů

Velké díky všem, kdo jste podpořili letošní 12. ročník Benefičního Modrého běhu pro Autis Centrum. Vaše odhodlání pomoci dobré věci bylo obrovské!

Zvláštní poděkování patří organizátorům Ladislavě Votrubové, Lucii Řehoutové a Safari Resortu, Věrce Honnerové, Ivě Flaškové, Kristýně Kapriové a Martinovi Gazdovi.

O perfektní atmosféru akce a zábavu se postarala herečka Dana Verzichová, moderátor Jiří Gruntorád, zpěvačka Nikol Votrubová s kapelou THE VIBE, hudebník Radek Blahuš, BibiBum, Taneční Centrum MOVE21, Anet Němcová Polesová. Akci podpořili také hokejisté Banes Motor České Budějovice.

Speciální poděkování patří účastníkům Běhu sponzorů Městu Trhové Sviny a David Štojdl, Pivovaru Bohemia Regent Třeboň, Řeznictví a uzenářství Dědouch, 4fin Better together, Body Express České Budějovice, Bejbycentrum, Safari Resort, Muzeum Vltavínů – Moldavite museum, Stavitelství Stehlík a Jihočeský klub maratonců.

Jsme opravdu dojati, kolik z vás se i přes nepřízeň počasí zapojilo do akce jako dobrovolníci. Děkujeme Blance Ježkové, Kátě Marešové, Lindě Pešlové a Vojtovi Kosobudovi za nádherné fotografie a videa. Děkujeme za Váš čas a těšíme se na Vaši přízeň v příštím roce!

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí