Autiscentrum logo
menu

Vánoční rozhovor s psychoterapeutem Mgr. Přemyslem Mikolášem. Je PBS metoda, nebo způsob života? Jak pracuje se svěřenci diagnostického ústavu v Těrlicku? A existuje vůbec „špatné“ dítě? Moderuje Šárka Maixnerová

Milena Urbanová Milena Urbanová 28.12.2022 Ikona komentáře 0 komentářů

Možná jste někdy zažili, že vám do Vaší představy Vánoc vstoupilo něco, co jste nechtěli, ale nemohli jste to ovlivnit. Prostě vám něco do toho hodilo vidle. Ale vy jste už na ledacos zvyklí a dobře víte, že vaše Vánoce nemusí být nej. Víte, že stačí, aby byly dobré, ne dokonalé. Víte, že být spolu, je mnohem důležitější než splnit něčí kvóty počtu nebo cen dárků, fotek pod stromkem, počtu lajků nebo upečeného cukroví.

A jestli chcete být spolu i s naším kolegou, známým českým psychologem a psychoterapeutem Mgr. Přemyslem Mikolášem, udělejte si dobrý drink, pohodlně se usaďte a klikněte na https://www.mujrozhlas.cz/…/host-premysl-mikolas… Vánoční rozhovor o dětech, lidskosti a očekáváních v Nočním Mikrofóru Českého Rozhlasu Dvojka může začít. Moderuje oblíbená režisérka a moderátorka Šárka Maixnerová.

Přejeme příjemný poslech.

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí