Autiscentrum logo
menu

Tým týdenního stacionáře je nominován na cenu MOSTY 2022!

Milena Urbanová Milena Urbanová 16.04.2023 Ikona komentáře 0 komentářů

Zcela zaslouženě je tým přímé péče týdenního stacionáře pod vedením Blanky Ježkové nominován na cenu MOSTY, kterou každoročně vyhlašuje a uděluje Národní rada osob se zdravotním postižením České Republiky.

Nastavit dobrou péči, prostředí vlídné pro klienta a přístup, který dokáže snížit pocity úzkosti, to vše vyžaduje čas a ochotu všech zúčastněných. Stejně jako partnerská spolupráce odborného personálu a rodičů, na které stojí úspěšné zvládnutí osamostatnění klientů. V novém stacionáři se týmu přímé péče tento nelehký úkol daří zvládnout. Pomáhá jim v tom metoda Podpory pozitivního chování (Positive Behaviour Support – PBS).

Bezmála roční práce týmu přímé péče v týdenním stacionáři pod vedením Blanky Ježkové přináší ovoce. Klienti se ve stacionáři adaptovali a zvykají si na svůj samostatný život. Klobouk dolů před všemi, kteří s nimi do téhle výzvy šli.

Slavnostní udílení cen MOSTY bude probíhat 16. května 2023 v Praze. Patronkou ceremoniálu je Livia Klausová. Zůstaňte s námi na Facebooku a Instagrammu, ať vám letošní dvacátý ročník cen MOSTY neunikne.

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí