Autiscentrum logo
menu

Týdenní stacionář byl nominován na Ceny MOSTY 2022

Milena Urbanová Milena Urbanová 18.05.2023 Ikona komentáře 0 komentářů

Letošní jubilejní 20. ročník slavnostního předávání Cen MOSTY se konal ve Slovanském domě v Praze. Ceny MOSTY uděluje Národní rada osob se zdravotním postižením těm, kteří se zasazují o zlepšení života lidí se zdravotním postižením. Patronkou předávání cen byla již pošestnácté Livie Klausová.

Máme velkou radost, že jednou z nominovaných organizací v kategorii nestátních subjektů bylo Autis Centrum, o.p.s. a jeho tým týdenního stacionáře. Práce týmu kolegů v novém stacionáři zásadně mění pohled na podporu a péči o lidi s hendikepem. Díky odborníkům jako jsou Mgr. Přemysl Mikoláš, první psychoterapeut v ČR vyškolený v metodě Positive Behaviour Support (PBS) a irský expert Brian McDonald, může tým týdenního stacionáře využívat při své práci v zahraničí běžně uznávanou metodu PBS.

Ze srdce gratulujeme jak týmu týdenního stacionáře Autis Centra, tak ostatním nominovaným a samozřejmě vítězi této kategorie Dopravní podnik hlavního města Prahy za rozvoj bezbariérové dopravy v Praze!

Všichni nominovaní i vítězové ostatních kategorií si zaslouží velký dík za aktivity ve prospěch osob se zdravotním postižením. Vám, kteří jste nemohli být s námi, přinášíme atmosféru úterního večera alespoň prostřednictvím fotografií.

Více informací k Slavnostnímu předávání Cen Mosty naleznete na webových stránkách: https://nrzp.cz/cena-mosty/

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí