Autiscentrum logo
menu

Patronka Jana Šrejma Kačírková na vánočním koncertě pro Autis Centrum

Milena Urbanová Milena Urbanová 20.12.2022 Ikona komentáře 0 komentářů

Když za námi přišla akční Štěpánka Kotrbová, manažerka naší patronky Jany Šrejmy Kačírkové, s nápadem uspořádat vánoční koncert společně se ZUŠ Piaristické náměstí, nečekali jsme, kolik z vás tahle akce nadchne.

V kouzelných prostorách ZUŠ Piaristické náměstí v Dominikánském klášteře vládla vánoční atmostéra a voněl punč. Málokdo z pozvaných si nechal ujít tak výjimečnou příležitost slyšet zpět sopranistky a operní pěvkyně Jany Šrejmy Kačírkové. Tóny klavíru, kytary a flétny dětí z umělecké školy se společně se zpěvem naší patronky slavnostně nesly křížovou chodbou kláštera.

Nevšední koncert udělal radost všem. Hostům, účinkujícím i našim klientům. Jeho výtěžek ve výši 12 800 Kč poputuje na dovybavení nového stacionáře Autis Centra pro dospělé klienty s autismem.

Za moderování akce děkujeme herečce Daně Verzichové. Panu řediteli Emanuelu Kümmelovi, Stanislavu Tischlerovi a Štěpánce Kotrbové děkujeme za příležitost uspořádat vánoční koncert v prostorech Dominikánského kláštera na Piaristickém náměstí.

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí