Autiscentrum logo
menu

Modrý běh pro autisty v Safari Resortu

Iva Flašková Iva Flašková 17.03.2023 Ikona komentáře 0 komentářů

Milí přátelé, sportovní nadšenci, běžci i neběžci,

srdečně vás zveme na XI. ročník Benefičního Modrého běhu pro Autis Centrum v Safari Resortu v Hluboké u Borovan.

Nebude to jen tak ledajaká akce, každoročně spojuje nás všechny s hendikepem nebo bez. Moc si vážíme vaší přízně a podpory lidí s autismem a jejich rodin. Vždy se snažíme, aby si na své přišli malí i velcí, těsit se můžete na zajímavý doprovodný program, živou hudbu, vynikající občerstvení a bohatou tombolu. Letošní Modrý běh pro Autis Centrum se poprvé uskuteční v krásném prostědí mezi zvířaty v Safari Resortu v Hluboké u Borovan.

Zaregistrujte se na Přihláška do závodu (maraton.cz) a uhraďte startovné nebo se přihlaste přímo v Safari Resortu před startem.

Kdy: sobota 22. 4. 2023, registrace od 9.30 do 11:00, zábava a první závod startuje v 11.00hod.

Trasy:    dětské 130 m, 330 m, 770 m

               hlavní tratě 4,3 km a 8,7 km

               Závod maminek s kočárky 130 m

Díky našim partnerům se můžete těšit na hodnotné ceny jako je luxusní běžecký kočárek Avi Anna Lewandowska + pláštěnka, ubytování v Residenci hotels pro celou rodinu, zapůjčení vozu Škoda na celý víkend, autosedačka Cybex Solution Z-lfix, zážitková těžba vltavínů, chytré hodinyk a mnoho dalších.

Bližší informace k akci Benefiční modrý běh pro Autis Centrum v Safari resortu – XI. ročník | Autiscentrum

V letošním roce bychom i díky vám chtěli podpořit dospělé klienty v nově otevřeném týdenním stacionáři v Autis Centru. Z výtěžku letošního XI. ročníku Modrého běhu pro Autis Centrum uhradíme náklady na pořízení speciálních pomůcek do rehabilitačních místností ve stacionáři.

Děkujeme za podporu XI. ročníku Benefičního Modrého běhu pro Autis Centrum generálnímu partnerovi Safari Resort, mediálnímu partnerovi Hitrádiu Faktor, TV Products, Daně Verzichové, Bibibum, zpěvačce Nikol, Radku Blahušovi, Move 21, Teakwondo gladiators gym, CB Auto, Cybex, Bejbycentrum, Řeznictví a uzenářství Dědouch, realitní kancelář RK Koruna, Residence Hotels, obci Trhové Sviny, Muzeum vltavínů, tiskárně Inpress, foto a video Jakub Jakoubek, TBG SWIETELSKY, Light and Sound design a dalším.

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí