Autiscentrum logo
menu

Giving Tuesday pomáhá! První pomoc pro rodiny dětí s autismem

Aneta Witzanyová Aneta Witzanyová 07.11.2022 Ikona komentáře 0 komentářů

Výjimečnou příležitostí pro podporu rané péče Autis Centra je právě den dárcovství zvaný Giving Tuesday. Hrdě se k němu připojujeme s naším projektem První pomoc pro rodiny dětí s autismem. Zaslat příspěvek pro ranou péči můžete třeba hned.

Víte, že rodinám pečujícím o dítě s neurovývojovou odlišností pomáháme už od narození? Autis Centrum, o.p.s. poskytuje v jižních Čechách téměř 50 rodinám dětí s autismem sociální službu raná péče. Cílem práce poradkyň je podpořit v domácím prostředí správný rozvoj dítěte a pomoci rodině překlenout náročné období v raném vývoji dítěte s neurovývojovou odlišností. 

Včasný nástup odborné péče, zprostředkování zdravotní pomoci, zapůjčení speciálních pomůcek do domácího prostředí zajistí lepší start do života dítěte. Naším cílem je, aby rodina dítěte s postižením žila plnohodnotný život a neocitla se v sociální izolaci.

Na naši ranou péči čeká v současnosti dalších 14 rodin. Prostřednictvím Giving Tuesday můžeme zajistit pomoc i pro ně.  Díky Vám budeme moci dojíždět do dalších rodin a zakoupit nové speciální rehabilitační pomůcky. 

Za podporu děkujeme, má to smysl!

Sdílejte článek

Facebook Twitter

Podobné články

Komentáře nejsou povoleny.

Hlavička pozadí