Autiscentrum logo
menu

Ikona oddělovače Partneři

Teplárna ČB
Image is not available
Partnerská spolupráce

Děkujeme firmě Teplárna České Budějovice za dlouhodobou podporu Autiscentra.

Safari resort
Finanční a materiální dar na vybavení a provoz

Děkujeme Safari Resortu za finanční a materiální podporu, díky které můžeme pomáhat dalším rodinám pečujícím o dítě s poruchou autistického spektra.

Moneta Money Bank
Finanční dar na nákup speciálních rehabilitačních pomůcek

Děkujeme Moneta Money Bank za podporu v rámci programu „Podpora potřebných“.
Z finančního příspěvku ve výši 100 000 Kč byly zakoupeny speciální rehabilitační pomůcky do místnosti pro senzorickou integraci v týdenním stacionáři. Pomůcky pomáhají zajistit klientům podnětné a bezpečné prostředí.

Vodohospodářský rozvoj
Finanční příspěvek na vybavení sociálně terapeutické výtvarné dílny

Děkujeme společnosti Vodohospodářský rozvoj a výstavba, a.s. za podporu a poskytnutí finančního příspěvku v celkové výši 30 000 Kč na pořízení závěsného systému obrazů a vybavení sociálně terapeutické výtvarné dílny.

Rotary club
Finanční dar na vybavení nového stacionáře

Děkujeme Rotary clubu za poskytnutí finančního daru ve výši 47.285 Kč na nákup speciálních rehabilitačních pomůcek. Tyto pomůcky pomáhají předcházet problémovému chování klientů a zajišťují bezpečné a podnětné prostředí pro jejich další rozvoj.

Swietelsky
Finanční dar na vybavení a provoz sociálních služeb

Děkujeme společnosti SWIETELSKY stavební s.r.o. za pravidelnou finanční podporu sociálních služeb pro osoby s poruchou autistického spektra. Finanční částka 25 000 Kč byla využita na vybavení a provoz sociálních služeb v Autis Centrum, o.p.s.

Eeletro u Helmichu
Finanční dar na vybavení nového stacionáře

Děkujeme firmě Elektro u Helmichů za pomoc s vybavením týdenního stacionáři elektrospotřebiči v celkové hodnotě 19 975 Kč.
Elektrospotřebiče pomáhají v týdenním stacionáři navodit pocit opravdového domova a pomáhají posilovat dovednosti dospělých klientů.

Život dětem
Finanční dar na vybavení nového stacionáře

Děkujeme nadaci Život dětem za poskytnutí finančního daru na nákup senzomotorických pomůcek do právě budovaného stacionáře.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Hlavička pozadí